16.07.2017 - Sarıkamış'ın Şehir Rehberi -Otel-Pansiyon-Tur Rehberi

Çamkar Otel

Çamkar Otel Sarıkamış, Alüminyum üretim ve inşaat faaliyetleri ile tanınan Ankara merkezli Başkent A.Ş, ile yine aynı alanda faaliyet gösteren Efon alüminyum inşaat A.Ş.nin Turizm şirketi olan Çamkar Turizm A.Ş.’ nin bir yatırımıdır. 20.01.1999 yılında hizmete açılan tesis, 2012 yılı yaz aylaraında ciddi bir tadilattan geçirilerek tamamen yenilenmiştir.

55 oda ve 126 yatak kapasiteli, üç yıldızlı kış tatil oteli butik hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Özgün bir mimariye sahip olan otel 4 kat üzerine kurulu tek bir binadan oluşmaktadır.

Çamkar Otel Sarıkamış

Sarıkamış; Kuzeydoğu Anadolu Bölgemizde, Gürcistan, Ermenistan’a sınırdaş Kars ilimizin güneybatısında, Allahuekber ve Palandöken dağ silsilesinin buluşma noktasında kurulan muhteşem doğası ve eşsiz kristal karlı kayak merkezi ile şirin bir ilçemizdir.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den doğrudan uçabileceğiniz Kars Havaalanına 45km uzaklıktadır.

Kars Platosu içinde uzanan Sarıkamış – Kars yolu, engebesiz ve çift yoldur. Erzurum Havaalanı ise Sarıkamış Kayak Merkezine 140 km dir. İstanbul ve Ankara’dan, Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezlerine 4 – 5 saatte ulaşılabilirken, Sarıkamış’a 3 saatte ulaşma imkanınız vardır. Otelimize ait bazı bilgiler ; Kars Sarıkamış Bayraktepe Mevkii’nde yer alan 1500 m² alan üzerinde kurulu tesisimiz Kars Havaalanına 45 km, Sarıkamış merkeze 3 km uzaklıkta olup kayak pistlerine sıfır konumdadır.

Tesiste 7 suit, 9 aile odası, 4 single ve 35 standart olmak üzere toplam 55 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında tv, saç kurutma makinesi, direkt telefon, safebox, minibar ve duşa kabin olup zemin halı kaplıdır.

TESİS ÖZELLİKLERİ

 • Genel:Sauna, Skipass, Fitness Salonu, Balayı Odası, Market, Tv Salonu, Emanet Kasa, Kalorifer, Otogardan Ücretsiz Servis, Jeneratör, Telesiyej, Açık Otopark, Loby Bar, Restoran, Toplantı Salonu, Kütüphane, Oyun Salonu
 • Hizmetler:Müzik Yayını, Tv Uydu Yayını, Kuru Temizleme, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Uyandırma Servisi, Oda Servisi, Telefon, Plazma Tv, 7/24 Sıcak Su, Kablosuz İnternet, Doktor
 • İnternet:Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.
 • Otopark:Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

TESİS KOŞULLARI

 • Check-in:14:00 sonrası
 • Check-out:12:00 öncesi
 • İptal / Ön ödeme:İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir.
 • Çocuklar ve İlave Yataklar:Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 4 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir.Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 5 ila 12 yaşındaki çocuk için tahsil edilecek ücretin kişi başı gecelik oda fiyatına oranı % 50 olacaktır.Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi: 1 (azami).Her türlü ilave yatak veya bebek karyolası talep üzerine temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekmektedir.İlave masraflar otomatik olarak toplam ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında ayrı olarak ödenmelidir.

 

TESİS ÖZELLİKLERİ

 • Genel: Sauna, Skipass, Fitness Salonu, Balayı Odası, Market, Tv Salonu, Emanet Kasa, Kalorifer, Otogardan Ücretsiz Servis, Jeneratör, Telesiyej, Açık Otopark, Loby Bar, Restoran, Toplantı Salonu, Kütüphane, Oyun Salonu
 • Hizmetler: Müzik Yayını, Tv Uydu Yayını, Kuru Temizleme, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Uyandırma Servisi, Oda Servisi, Telefon, Plazma Tv, 7/24 Sıcak Su, Kablosuz İnternet, Doktor
 • İnternet: Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.
 • Otopark: Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

TESİS KOŞULLARI

 • Check-in: 14:00 sonrası
 • Check-out: 12:00 öncesi
 • İptal / Ön ödeme: İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir.
 • Çocuklar ve İlave Yataklar: Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 4 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir.Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 5 ila 12 yaşındaki çocuk için tahsil edilecek ücretin kişi başı gecelik oda fiyatına oranı % 50 olacaktır.Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi: 1 (azami).

  Her türlü ilave yatak veya bebek karyolası talep üzerine temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekmektedir.

  İlave masraflar otomatik olarak toplam ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında ayrı olarak ödenmelidir.